Komplexné služby event manažmentu
Ponúkame organizáciu kultúrnych, športových a firemných podujatí na kľúč.

Nechajte organizáciu Vašej firemnej party, športového dňa, konferencie alebo recepcie na nás a Vy sa môžete naplno venovať ostatným činnostiam
v rámci Vašej firmy.
Firemné dovolenky
Našim cieľom je prekonať očakávania našich klientov a poskytnúť im skutočne neopakovateľné zážitky. Nemusíte už celé hodiny tráviť na internete plánovaním svojej cesty. To všetko za Vás zrealizuje náš tím.
Poskytne odborné rady a tipy kedy cestovať, kde bývať, kam a odkiaľ výhodne letieť, čo si pozrieť cestou. Samozrejmosťou sú výhodnejšie ceny plynúce z našich obratov a prístupov do rezervačných systémov veľkých hotelových sietí a tour operátorov. Na základe niekoľkoročných skúseností našich zamestnancov a externých spolupracovníkov v oblasti cestovného ruchu, event manažmentu a marketingu sa nám podarilo vytvoriť bohaté portfólio produktov v oblasti incentívneho turizmu, organizácie pracovných ciest, veľtrhov a konferencií.
Odbornosť, flexibilita, diskrétnosť a optimalizácia nákladov sú princípy, na ktorých budujeme našu spoločnosť.
All inclusive koncept
Transparentnosť výdavkov, jednoduché plánovanie rozpočtu na cestu, strava aj nápoje v cene. To všetko Vám umožní relaxovať bez obáv z prekročenia rozpočtu.
A navyše zabezpečujeme aj prenájom automobilov, letenky alebo business jety s privítaním na letisku, jachty, transfery, vízový servis a tlmočenie, samozrejme vypracovanie správy z firemných ciest a seminárov s fotodokumentáciou.
Best9 je členom